8 czerwca 2014

Dodano: 2014-06-07
NIEDZIELA, 8.VI.2014 - UROCZYSTOŚĆ  ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO
8:00 – za +Józefa Krywalskiego, rodziców z obu stron, siostrę Irenę ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.
10:30 – za ++ Teodora Skatułę, rodziców z obu stron, Krystiana Luksa, dusze w czyśćcu cierpiące.
15:00 – CHRZEST:  Stanisław  DUDA.
16:00 – 1) za + Józefa Brzezinkę w II rocznicę śmierci.
             2) za ++ Alfreda Wojaczka, brata Karola, rodziców Rajmunda i Paulinę.
               
PONIEDZIAŁEK, 9.VI.2014 - ŚWIĘTO  NMP  MATKI  KOŚCIOŁA
7:00 – w pewnej intencji.

WTOREK, 10.VI.2014 - Wspomnienie bł. Bogumiła
18:00 – 1) za + Emila Winklera.
             2) za ++ Emila Gamonia, Roberta i Barbarę Gamoniów, Ignacego i Florentynę Kapolów, ++ z pokrewieństwa Kapol, Gamoń.  

ŚRODA, 11.VI.2014 - Wspomnienie św. Barnaby
17:00 – 1) za + Herberta Wawocznego w V rocznicę śmierci.
             2) za ++ Elżbietę Szewczyk, męża Leona, córkę Elfrydę, Jana Maciejczaka, ++ żony, dusze w czyśćcu cierpiące.

CZWARTEK, 12.VI.2014 - ŚWIĘTO  JEZUSA  CHRYSTUSA  NAJWYŻSZEGO  I  WIECZNEGO  KAPŁANA
17:00 – Msza szkolna
        1) za ++ Bolesława i Martę Urbańców, Alojzego i Irenę Kamińskich, syna Tomasza.  
        2) za + Emilię Czech w 30 dzień po śmierci.
               
PIĄTEK, 13.VI.2014 - Wspomnienie św. Antoniego z Padwy
17:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie
18:00 – 1) w intencji Rodziny Żywego Różańca Świętego.
             2) za ++ Stefana Gaszkę w XII r. śm., rodziców Romana i Martę Gaszków.
          
SOBOTA, 14.VI.2014 - Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
12:00 – Msza ślubna:  Agnieszka  RADECKA – Łukasz  WUZIK.  
13:00 – Do Opatrzności Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie, Boże błogosławieństwo i wszelkie dary Boże w intencji Marty Skur z okazji 75 rocznicy urodzin.
18:00 – Msza niedzielna
        1) za + Amalię Lipus w II rocznicę śmierci.
        2) za ++ Elfrydę Pawlik, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa.
          
NIEDZIELA, 15.VI.2014 - UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY
8:00 – za ++ Łucję i Alfreda Piontków.
10:30 – za ++ Eryka Szewczyka w II rocznicę śmierci i ojca Pawła.
12:00 – w intencji rodziców od nowożeńców Agnieszki i Łukasza.  
16:00 – CHRZEST:  Noemi  SOBIK.