15 czerwca 2014

Dodano: 2014-06-13
NIEDZIELA, 15.VI.2014 - UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ  TRÓJCY
8:00 – za ++ Łucję i Alfreda Piontków.
10:30 – za ++ Eryka Szewczyka w II rocznicę śmierci i ojca Pawła.
12:00 – w intencji rodziców od nowożeńców Agnieszki i Łukasza.
16:00 – CHRZEST:  Noemi  SOBIK.

PONIEDZIAŁEK, 16.VI.2014 - Dzień powszedni
7:00 – w pewnej intencji.

WTOREK, 17.VI.2014 - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
18:00 – 1) za + Herberta Szymurę w II rocznicę śmierci.
             2) za + Henryka Kondzielnika w V rocznicę śmierci.

ŚRODA, 18.VI.2014 - Dzień powszedni
17:00 – Msza świąteczna
        1) za ++ Martę i Jana Buchtów, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.
        2) za ++ Eugeniusza Magielę, rodziców Jadwigę i Alojzego, Eleonorę i Rufina Wawocznych, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa Magiela, Wawoczny, Brzoza, Kulik, dusze w czyśćcu cierpiące, Ks. Prob.
              
CZWARTEK, 19.VI.2014 - UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEGO  CIAŁA  I  KRWI  CHRYSTUSA
8:00 – w intencji parafian. PROCESJA  BOŻEGO  CIAŁA.
10:30 – za + Krystynę Wieczorek.
12:00 – w intencji Sabiny Długosz z okazji urodzin.
16:00 – 1) w intencji Marka Halfara z okazji 50 rocznicy urodzin i całej rodziny.
             2) w intencji Wojciecha Ceglarka z okazji 25 rocznicy urodzin.

PIĄTEK, 20.VI.2014 - Dzień powszedni
13:00 – Msza ślubna:  Aleksandra  WITCZAK – Tomasz  SKORY.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – 1) za ++ Wilhelma i Zofię Wałachów, wnuka Janusza, Jana i Stefanię Ślizankiewiczów, trzech synów, rodziców z obu stron.
             2) za ++ Mariannę i Mieczysława Pawliszynów, syna Andrzeja, żonę Kornelię, zięciów Czesława i Jana, wnuka Dariusza.

SOBOTA, 21.VI.2014 - Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi
15:00 – Msza ślubna:  Monika  SIEKLUCKA – Jarosław  KRÓL.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – Msza niedzielna w intencji Elżbiety Gabryś z okazji 40 rocznicy urodzin.
          
NIEDZIELA, 22.VI.2014 - XII  NIEDZIELA  ZWYKŁA
8:00 – za ++ Teodora Piechę, żonę Marię, syna Emila.
10:30 – za ++ Piotra Prześniackiego, rodziców, braci, ojczyma, dziadków, ++ z rodziny i powinowatych, dusze w czyśćcu cierpiące.
15:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
16:00 – 1) za + Erwina Gasia w IV rocznicę śmierci.
             2) za ++ Gertrudę Ruda, męża Ryszarda, syna Herberta, rodziców z obu stron rodzeństwo.