14 czerwca 2015

Dodano: 2015-06-14
NIEDZIELA, 14.VI.2015 - XI NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Herberta Szymurę w VI rocznicę śmierci.
10:30 – za + Krystynę Wieczorek w X rocznicę śmierci.
12:00 – w intencji Patryka Podstawki z okazji 18 rocznicy urodzin oraz w intencji Sylwii i Grzegorza Podstawków z okazji 25 rocznicy ślubu.
16:00 – 1) w intencji Janiny i Jana Adamczyków z okazji 60 rocznicy urodzin.
             2) w intencji Lidii Bobek z okazji 60 rocznicy urodzin oraz syna Tomasza i całej rodziny.
              
PONIEDZIAŁEK, 15.VI.2015 - Wspomnienie bł. Jolanty
7:00 – za ++ Annę Suliga i Hildegardę Suliga.

WTOREK, 16.VI.2015 - Dzień powszedni  
9:00 – pogrzeb + Jan Radecki  (z ul. Ks. J. Pojdy 30, lat 60).
18:00 – 1) za + Emila Winklera.
             2) za ++ Elżbietę Szewczyk, męża Leona, córki Elfrydę i Małgorzatę, Bertę Szewczyk.

ŚRODA, 17.VI.2015 - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
17:00 – 1) za ++ Martę i Jana Buchtów w VII rocznicę śmierci, syna Jerzego, rodziców z obu stron, Księży Proboszczów, dusze w czyśćcu cierpiące.
             2) za ++ Eugeniusza Magielę, rodziców Jadwigę i Alojzego, ++ z pokrewieństwa Magiela, Kulik, Wawoczny, Brzoza, Ks. Prob., dusze.
              
CZWARTEK, 18.VI.2015 - Dzień powszedni
17:00 – Msza szkolna w intencji Tomka Hanaka z okazji 10 rocznicy urodzin przez wstawiennictwo Matki Bożej oraz o dary Ducha Świętego.

PIĄTEK, 19.VI.2015 - Dzień powszedni
18:00 – 1) za ++ Wilhelma i Zofię Wałachów, wnuka Janusza, Jana i Stefanię Ślizankiewiczów, trzech synów, rodziców i dziadków.
             2) za ++ Małgorzatę Szolc, rodziców Agnieszkę i Augustyna Krawieczków.

SOBOTA, 20.VI.2015 - Dzień powszedni
11:00 – Msza ślubna:  Sabina WOŹNICA – Kamil HOMOŁA.
15:00 – ROCZEK: Adam USAREK.
18:00 – Msza niedzielna w intencji Joanny i Tomasza Radziejów z okazji 20 rocznicy ślubu.
        
NIEDZIELA, 21.VI.2015 - XII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Annę i Emila Radeckich, Jadwigę i Jana Hornych.
10:30 – za ++ Annę i Piotra Prześniackich, rodziców, rodzeństwo, ++ z rodzin Żebryk, Prześniacki, Dudka, Makarewicz.
12:00 – w intencji rodziców i chrzestnych od nowożeńców Kamila i Sabiny.
16:00 – 1) CHRZEST: Julia Marta KAMIŃSKA, Igor SOBIESKI, Mikołaj Jan WITKOWSKI, Ireneusz i Natalia STRZELCZYK, Maja Małgorzata PASZKOWSKA, Zuzanna BUCHTA.
             2) w intencji Anny Szendzielorz z okazji urodzin oraz całej rodziny.