11 czerwca 2017

Dodano: 2017-06-10
NIEDZIELA, 11.VI.2017 - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
8:00 – 1) za ++ Małgorzatę Szolc, rodziców Agnieszkę i Augustyna Krawieczków.
           2) za ++ Emilię Czech, męża Rafała, syna Alojzego, rodziców z obu stron, Franciszkę Rożec, męża Franciszka.
10:30 – za ++ Bolesława i Martę Urbańców, Irenę i Alojzego Kamińskich, syna Tomasza.
16:00 – za + Stefana Zaczka w X rocznicę śmierci.

PONIEDZIAŁEK, 12.VI.2017 - Wspomnienie bł. Józefa Czempiela i Emila Szramka
7:00 – za ++ Herberta Wawocznego i rodziców.

WTOREK, 13.VI.2017 - Wspomnienie św. Antoniego z Padwy
17:30 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.
18:00 – 1) w intencji Rodziny Żywego Różańca Świętego.
             2) za ++ Jana Tuckiego w II rocznicę śmierci i ++ z rodziny Tuckich.
             3) za ++ Stefana Gaszkę w XV rocznicę śmierci, Romana i Martę Gaszków.  
          
ŚRODA, 14.VI.2017 - Wspomnienie bł. Michała Kozala
17:00 – Msza świąteczna
             1) za ++ Andrzeja Zawiłę w I rocznicę śmierci i żonę Bożenę.
             2) za ++ Eryka szewczyka w V rocznicę śmierci, ojca Pawła, Anielę Promny.
             3) za + Henryka Kondzielnika w VII rocznicę śmierci.
        
CZWARTEK, 15.VI.2017 - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA
8:00 – w intencji parafian. Procesja Bożego Ciała
10:30 – za + Herberta Szymurę.
16:00 – w intencji Jana Gołębiewskiego z okazji 80 rocznicy urodzin.
             CHRZEST: Julian Franciszek STACHOWIAK.
        
PIĄTEK, 16.VI.2017 - Dzień powszedni
15:30 – w intencji rodziny Czarneckich oraz zmarłych z rodziny.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – 1) za ++ Amalię Lipus w V r. śm., rodziców Helenę i Ryszarda Szymałów.
        2) za ++ Elżbietę Szewczyk, męża Leona, córki Elfrydę, Małgorzatę, Annę.
        3) w intencji czcicieli Miłosierdzia Bożego i ich rodzin.
            
SOBOTA, 17.VI.2017 - Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego
16:30 – ROCZEK: Wiktoria Wanda WOJTASZEK.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – Msza niedzielna
        1) za + Władysława Budkowskiego w I rocznicę śmierci.
        2) za + Krystynę Wieczorek.
          
NIEDZIELA, 18.VI.2017 - UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA NIEPOKALANEGO SERCA NMP
8:00 – za ++ Annę i Emila Radeckich, Jadwigę i Jana Hornych.
11:00 – SUMA ODPUSTOWA w intencji parafian.
15:30 – Nieszpory odpustowe.
16:00 – CHRZEST: Kinga KOTULA.
             ROCZEK: Jakub POKÓJ, Zuzanna BARTOSZEK.