3 czerwca 2018

Dodano: 2018-06-08
NIEDZIELA, 3.VI.2018 - IX NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Rufina Suligę, rodziców z obu stron. Za ++ rodziców Antoniego i Reginę Kotulów, wnuka Łukasza, rodziców.
10:30 – w intencji Alojzego Smyczka z okazji 70 rocznicy urodzin.
14:30 – w intencji Małgorzaty i Józefa Motyczków z okazji 40 rocznicy ślubu.
15:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
16:00 – za ++ Jadwigę Grabianowską i męża Stanisława.

PONIEDZIAŁEK, 4.VI.2018 - Dzień powszedni
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – za ++ Krystynę Waniec i syna Adama.

WTOREK, 5.VI.2018 - Wspomnienie św. Bonifacego
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.
18:00 – za + Ryszarda Tokarza (od brata Józefa z rodziną).

ŚRODA, 6.VI.2018 - Dzień powszedni
17:00 – za ++ Józefa Krywalskiego, rodziców z obu stron, Irenę Szymura, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

CZWARTEK, 7.VI.2018 - Dzień powszedni
17:00 – Msza szkolna za ++ Alfreda Wojaczka, brata Karola, rodziców Rajmunda i Paulinę.
17:30 – Nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

PIĄTEK, 8.VI.2018 - UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA
18:00 – 1) za ++ Józefa Jureczko w I rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Franciszka
             2) za + Henryka Kondzielnika w VIII rocznicę śmierci.

SOBOTA, 9.VI.2018 - Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
14:00 – w intencji Bronisławy Smolak z okazji 80 rocznicy urodzin.
16:00 – za ++ Maksymiliana Szalę w rocznicę śmierci i rodziców z obu stron.
18:00 – Msza niedzielna
1) za ++ Teodora Skatułę, syna Bernarda, ++ z pokrewieństwa.
2) za ++ Eugeniusza Węgrzyka, Krystynę Walsaek, ich rodziców, ++ z pokrewieństwa Węgrzyk, Bukowiec, Walasek.

NIEDZIELA, 10.VI.2018 - X NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za + Herberta Szymurę.
10:30 – za ++ Małgorzatę Szolc, rodziców Agnieszkę i Augustyna Krawieczków.
12:00 – Msza ślubna: Magdalena SKRZYPIEC – Patryk HANAK.
15:00 – w intencji Alicji Król z okazji 18 rocznicy urodzin.
16:00 – CHRZEST: Julia Dorota WYROBEK.