9 września 2018

Dodano: 2018-09-11
NIEDZIELA, 9.IX.2018 - XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA
8:00 – za ++ Alojzego i Monikę Luksów, zięcia Henryka.
10:30 – w pewnej intencji z okazji rocznicy ślubu.
13:00 – w intencji Eugenii i Edwarda Strzałów z okazji 50 rocznicy ślubu. W intencji Izabeli i Wojciecha Kasnerów z okazji 25 rocznicy ślubu.
16:00 – za + Ryszarda Tokarza (od Elżbiety Pomietło).

PONIEDZIAŁEK, 10.IX.2018 - Dzień powszedni
7:00 – za + Rajmunda Sobika w III rocznicę śmierci.

WTOREK, 11.IX.2018 - Dzień powszedni
18:00 – 1) za + Zygmunta Grynia w rocznicę śmierci.
             2) za ++ Waltera Buchtę, ++ z rodzin Buchta, Kramorz, Gałeczka.
                 za ++ Jana Konika, rodziców, Erwina Szymurę, rodziców, Konstancję, Jana i Jadwigę Fojcików, dusze w czyśćcu cierpiące.

ŚRODA, 12.IX.2018 - UROCZYSTOŚĆ NMP PIEKARSKIEJ
17:00 – 1) za ++ Ludwika i Anielę Owczorzów, rodziców z obu stron, synów Gerarda i Rufina, synową Zofię, Łucję i Józefa Zienców.
             2) za ++ Łucję i Alfreda Dudów, Wincentego Świerkosza i dwie żony.

CZWARTEK, 13.IX.2018 - Wspomnienie św. Jana Chryzostoma
16:00 – w intencji Józefa Belkiusa z okazji 70 rocznicy urodzin.
17:00 – Msza szkolna
             1) w intencji Rodziny Żywego Różańca Świętego.
             2) za + Annę Piontek w X rocznicę śmierci.
             3) za ++ Annę Piecha, męża Alojzego, Matyldę i Antoniego Hanaków, rodziców z obu stron, ++ z pokrewieństwa, Księży Proboszczów.
17:45 – Nabożeństwo różańcowe fatimskie.

PIĄTEK, 14.IX.2018 - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

18:00 – 1) za + Henryka Kondzielnika.
             2) za ++ Gustawa i Hildegardę Oślizłów, rodziców z obu stron, ++ z pokrew.

SOBOTA, 15.IX.2018 - Wspomnienie NMP Bolesnej
15:00 – w intencji Andrzeja Kanii z okazji 60 rocznicy urodzin i całej rodziny.
18:00 – Msza niedzielna
            1) za + Stanisława Pawlika w I rocznicę śmierci.
            2) za + Marię Wieczorke.
            3) za ++ Andrzeja Antończyka w III r. śmierci rodziców Elżbietę i Alojzego.
        
NIEDZIELA, 16.IX.2018 - XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

8:00 – za ++ Różę i Bolesława Luksów, rodziców z obu stron.
10:30 – za ++ Konstantego i Łucję Kozielów, Jana i Annę Pietraszków.
16:00 – ROCZEK: Wiktor WAGNER.